OneLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-23 02:31:54

SuperMan
RCON
Dołączył: 2016-01-18
Liczba postów: 35
Windows 7Opera 34.0.2036.42

Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Jako iż pan MrCzosnek wyleciał z zarzadu TOL
Ogłaszam rekrutacje na lidera ToL nic dodać nic ująć!
Wszystkim życze powodzenia! [dblpt])

Wiek:
Imię:
Potrafisz wykonywać szkolenia:?
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?:
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?:
Znajomość mapy - 1/10:
Posiadasz Mumble?:
Posiadasz sprawny mikrofon?:
Coś o Sobie:
Dlaczego Ty?:
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?:

Offline

#2 2016-01-23 09:17:23

RaveciaK
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-19
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek:13 Lat
Imię:Szymon
Potrafisz wykonywać szkolenia:?Myśle ,że dam sb z pewnością rade [dblpt])
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?:Tak już napisałem o tym na forum o niesluszne oskarżenia [dblpt]) więc myśle ,że takie karanie bezsłuszne okaże się ,zapomnieniem [dblpt](
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?:Oczywiście
Znajomość mapy - 1/10:tak nawet więcej .
Posiadasz Mumble?:Tak , z pewnością.
Posiadasz sprawny mikrofon?:Tak już tak [dblpt])
Coś o Sobie:Prosze o danie mi szansy z pewnością was nie zawiodę [dblpt]( Już się przejechałem na takich rzeczach i wiem ,że warto postępować godnie z takimi obowiązkami . Proszę nie patrzeć na moj wcześniejszy błąd >.<
Dlaczego Ty?:Ponieważ znam dobrze mapke ,lubię jeżdzić pojazdami i jestem miły co do graczy . Jestem zawsze chętny co do pomocy innym [dblpt])
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?:Nie byłem może Liderem taxi ,zazwyczaj posiadałem funkcję moderatora [dblpt]( Lecz gdy nie spróbuje to nigdy się tego nie nauczę i nie zdobędę  nowego doświadczenia [dblpt])

Proszę o danie mi szansy ,napwno nie dam takiej plamy jak w funkcji moderatora [dblpt]( Obiecuje nie pożalujecie tylko dajcie mi szansę [dblpt])   Viru$

Offline

#3 2016-01-23 10:03:24

Speede
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-23
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek: 15,5
Imię: Piotrek
Potrafisz wykonywać szkolenia:? Potrawie w 100%.
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?: Nie.
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?: Oczywiście.
Znajomość mapy - 1/10: 10.
Posiadasz Mumble?: Tak.
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
Coś o Sobie: Mam na imię Piotrek. Chodzę do gimnazjum w Lublinie. Moim hobby jest granie w piłkę nożna. Nie lubię się rozpisywać, ale chyba nie jest to jakieś ważne ile napisze, tylko jak napisze.
Dlaczego Ty?:  Mam jakieś doświadczenie. Byłem na obecnie drugim serverze w Polsce we frakcii TSA (Transport of San Andreas) więc mam dość duże doświadczenie.
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?: Jak już wspomniałem wcześniej, tak !

Offline

#4 2016-01-23 11:33:19

SzWaGiEr
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-19
Liczba postów: 7
AndroidChrome 34.0.1847.118

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek:14
Imię: Marek
Potrafisz wykonywać szkolenia:? Tak
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?: nie i nie chcę
Zapoznałeś się z regulaminem Tol: oczywiście
Znajomość mapy - 1/10: 10
Posiadasz Mumble?:nie
Posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Coś o Sobie: lubię być mechanikiem taxi i policjantem interesuję się autami muzyką
Dlaczego Ty?: kocham pomagać innym jestem miły uprzejmy.
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?: byłem taxówkarzem w innym serwie

Offline

#5 2016-01-23 11:47:59

Miszczu5221
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-22
Liczba postów: 2
Windows 8.1Opera 34.0.2036.50

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek: 15
Imię: Krystian
Potrafisz wykonywać szkolenia:? tak
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?: nie
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?: tak
Znajomość mapy - 1/10: 9/10
Posiadasz Mumble?: tak
Posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Coś o Sobie: jestem osoba ktora lubi pomagac. sympatyczna i przyjazna
Dlaczego Ty?: jak pisalem jestem osoba ktora lubi pomagac. lubie bardzo jezdzic samochodami i mam w tym duze doswiadczenie i mysle ze taxi jest to dla mnie idealna praca.
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?: tak duzo obserwowalem taxi na innych serwerach np. 4life i mam w tym duze doswiadczenie.

Offline

#6 2016-01-23 11:59:58

Tasak
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-22
Liczba postów: 1
Windows 8Opera 34.0.2036.41

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek:12
Imię:Aleksander
Potrafisz wykonywać szkolenia:? Tak
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?: Nie
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?: Tak
Znajomość mapy - 1/10:10/10
Posiadasz Mumble?:Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Coś o Sobie:Jestem miły koleżeński pomagam ludziom
Dlaczego Ty?:Znam się dobrze na mapie
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?:Tak mam bo na serwerze: 4life pomagałem liderowi w szkoleniach

Offline

#7 2016-01-23 12:29:41

Robek123
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-23
Liczba postów: 2
Windows 8.1Opera 34.0.2036.50

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek: 14
Imię: Jakub
Potrafisz wykonywać szkolenia:?  Tak potrafię wykonywać szkolenia ponieważ na innych serwerach szkoliłem takie frakcje jak:S.A.P.D,P.S.P,S.A.M.D,O.S.P,A.S.A,T.S.A i myślę że tu też dam rade wyszkolić porządnie taksówkarzy San Andreas
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?:  Nie i postaram się to  dotrzymać [sred])
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?:  Oczywiście zapoznałem się z regulaminem TOL 
Znajomość mapy - 1/10: 9,5 ale cały czas wzrasta [sred])
Posiadasz Mumble?: Tak owszem Posiadam i bardzo lubię ten komunikator
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak posiadam sprawny i gotowy do rozmowy mikrofon [sred])
Coś o Sobie: Jestem uczniem 2 klasy gimnazjalnej  uczęszczam do szkoły w Warszawie moimi zainteresowaniami są: Straż Pożarna,Komunikacja Miejska,i wiele więcej
Dlaczego Ty?: Cóż ponieważ umiem Dobrze i Świetnie niemal że perfekcyjnie wyszkolić Frakcję mam nawet duże plany dotyczące TOL  np: Baza SF,Linie Autobusowe,Skiny,Taksówki lekko podmienione,wozy Serwisowe,Firmowy TowTruck, Firmowy Mechanik,Akademie,Różne Rodzaje Rang,  i wiele wiele więcej pomysłów
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?: Tak jak byłem Mały To Chciałem Zostać Taksówkarzem  a nawet jechałem kilka razy Taksówką Ekskluzywną [sred]) i było bardzo przyjemnie myślę że zostanie liderem TOL w grze to urealni mi w prawdziwym życiu Bycie Taksówkarzem

Myślę że Się dostane i Dobrze Wyszkolę T.O.L Pozdrawiam,Robek

Offline

#8 2016-01-23 13:29:10

RikoDOL
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-23
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek: 15 lat
Imię:Mateusz
Potrafisz wykonywać szkolenia:?Tak
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?:Nie
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?:Oczywiście
Znajomość mapy - 1/10:10:10 Nawet mam wgraną specialną.
Posiadasz Mumble?:Posiadam
Posiadasz sprawny mikrofon?:Chyba mój jest sprawny.
Coś o Sobie:Mam 15 chodzę do 3 gimnazjum.Gram na serwerze pylife,4life,Devgaming.Na devgaming mówili na mnie szef wszystkich szefów:)To chyba wszysto co moge powiedzieć.
Dlaczego Ty?:Ponieważ już od dawna gram na tym serverze i moje doświadczenie jest ogromne.
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?:Tak posiadam duże doświadczenie.Server devgaming.Chyba moje CV wystarczy:)

Offline

#9 2016-01-23 16:45:02

Patology
Administrator
Dołączył: 2016-01-23
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 43.0

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek:16
Imię: Marcin
Potrafisz wykonywać szkolenia:?Tak,dodatkowo wykonam na forum wszystkie materiały szkoleniowe.
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?: Nie, jestem wzorowym graczem.
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?: Tak.
Znajomość mapy - 1/10: 10
Posiadasz Mumble?: Tak.
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
Coś o Sobie: Jestem wysokim dobrze zbudowanym chłopakiem. Przeszedłem mutację oraz okres dojrzewania. Pochodzę z dobrego miasta. Mam duże  doświadczenie w życiu jak i w praktyce.  Zaprosiłem swoich kolegów na serwer, przesiadujemy u was. Jesteśmy otwarci na nowe znajomości. Lubimy żartować oraz dobrze się bawić.
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Dobre pytanie. [sred]) Jak angażuje się w jakieś sprawy wkładam w to 100%, mam duże doświadczenie w tego typu sprawach. Niejednokrotnie dowodziłem jednostkami policyjnymi, pełniłem tam rolę najwyższej rangi. Chciałbym pomóc wam droga ekipo serwera, w rozwoju tego pięknego dzieła. Mam duży pomysł jak rozwinąć ten serwer i wspiąć go na wysokie szczyty. Mam bardzo duży staż w Grand Theft Auto Single Player oraz w wersjach MP czyt. Multi Player ( SAMP oraz MTA ). Swoją Historię MTA zacząłem w 2009 roku, ciągle toczę grę na serwerach RPG, od 2 lat pogrywam też na DD - " Destruction Derby ". Mam zamiar podzielić się z wami moim doświadczeniem i wspólnie cieszyć się z przyjemnej gry. Taxówki jest to coś co na serwerze powinno funkcjonować na wysokości poziomu policji. Taxówkarz powinien być wyszkolony w umiejętność przepisowej jazdy, znajomość KRD " Kodeks Ruchu Drogowego ", oraz wiedzieć podstawowe rzeczy o serwerze, kiedy tzw. " CJ " wejdzie na serwer i spyta mu się o podstawowe rzeczy, np. "Witam, gdzie tutaj najlepiej zarobić ", a kierowca taksówki z kulturą odpowie mu na tę pytanie " Witam drogi graczu, wsiądź do mnie do taxówki, a oprowadzę Cie po serwerze ".  Droga admnistracjo RCON w razie pytań odnośnie mojej kandydatury jestem często aktywny na mumble, oraz serwer pod loginiem 105|Patology
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?: Tak, mam duże doświadczenie z tym tak jak napisałem wyżej w wypowiedzi Dlaczego Ty, myślę, ze wystarczająco rozpisałem swoje podanie oraz podałem wystarczające powody dlaczego to Ja miałbym być Liderem TOL.

Pozdrawiam Szanowną administracje, każdego gracza który to czyta oraz życzę każdemu powodzenia w rekrutacji, pamiętajcie serwer ma łączyć nie dzielić.

Ostatnio edytowany przez Patology (2016-01-23 16:45:20)

Offline

#10 2016-01-23 19:01:51

Piotrek552
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-23
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 43.0

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek: 15
Imię: Piotrek
Potrafisz wykonywać szkolenia:? Tak
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?: Nie
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?: Tak
Znajomość mapy - 1/10: 11
Posiadasz Mumble?: Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Coś o Sobie: Jestem Piotrek, chciałbym wygrać tą rekru
Dlaczego Ty?: A dlaczego nie ja ?
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?: Nie

Offline

#11 2016-01-24 10:45:11

lordpodle1
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-21
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek:14
Imię:Łukasz
Potrafisz wykonywać szkolenia:?Oczywiście,posiadam duże doświadczenie,jako iż byłem liderem na kilku innych serwerach.
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?:Nie
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?:Tak
Znajomość mapy - 1/10:9,5
Posiadasz Mumble?:Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Coś o Sobie:Witam , mam na imię Łukasz , pochodzę z Niepołomic  Woj małopolskie . interesuję się Muzyką , sportem , renowacją straych motocykli typu : ( SHL, Junak , WSK simson AVO) . Jestem rzetelnym graczem , lojalnym wobec innych  , nie mam problemu z innymi , nie wdaję sie w kłótnie z innymi graczami .. Jestem realistą , nie bujam w obłokach .. Mam ogromna tendencję do pomagania innym .
Dlaczego Ty?: Taxi to moja ulubiona frakcja .. Jak już wspomniałem .. Mam ogromną tendencję do pomagania innym ... Jestem świetnym kierowcą , może dlatego że kiedyś na podobnym  serwerze  byłem 3 z najlepszych policemanów . Mapę znam w około 95% .
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?:Jak już wcześniej wspomniałem,posiadam duże doświadczenie,jeśli chodzi o zarządzanie frakcją.Jako lider będę dawał dobry przykład wszystkim graczom.

Offline

#12 2016-01-24 11:49:22

Pawel
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-23
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Wiek: 14
Imię: Paweł
Potrafisz wykonywać szkolenia:? Oczywiście ze Tak
Czy byłeś kiedyś karany/karana na serwerze?: Nie
Zapoznałeś się z regulaminem TOL?:  Tak
Znajomość mapy - 1/10: 7
Posiadasz Mumble?: Tak
Posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Coś o Sobie: Mam na imię Paweł i mam 14 lat Interesuję sie motoryzacją.
Dlaczego Ty?:  Ponieważ od niedawna gram na tym serwerze a przydała by mi się przydatna praca [dblpt])
Czy masz z tym jakieś doświadczenie?: Tak Posiadam Duże doświadczenie [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Pawel (2016-01-24 11:53:10)

Offline

#13 2016-01-24 12:14:26

SuperMan
RCON
Dołączył: 2016-01-18
Liczba postów: 35
Windows 7Opera 34.0.2036.42

Odp: Rekrutacja na Lidera Taxi Of One Life!

Rekrutacje zamykam
Wyniki za chwile ! [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wiktor - channeling - jestgadanko - alfarun - 5a