OneLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-23 08:38:13

RaveciaK
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-19
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Viru$ zbanowany przez Erjest'a

1 Nick : W grze Viru$ lecz na forum RaveciaK.
2 Kto cię ukaral:?Erjest
3 Za co zostałes ukarany? Za niby przekręty pieniężne -,- .
4 Na co liczysz piszac apelacje:/Że dacie mi grać dalej na tym serwie ponieważ nie wyobrażam sobie dalszej gry bez tego serwera .....
5 Coś od siebie :Proszę mi uwierzyć ,że nie oszukuje . Wczoraj wchodzę na serwa wieczorkiem nagle zaóważam iż nie mam nic kasy a miałem ponad 70k które zbierałem na elegy . Wiec pisze do DzoNy*'ego w tej sprawie lecz on mi oddaje całą kwotę . Też nie mam mecha w sf którego dotąd posiadałem . Zaóważam ,że ktoś chce kupić jestera na czacie /me więc do ng napisałem . Wynegocjowaliśmy cene 39.799 chyba taką lub 37,799 . Gracz któremu sprzedałem auto ma nick MaTeUsH on to potwierdzi . Jednak gdy sprzedałem auto nadal miałem 70k nic więcej a gdyby mi je przelano juuż bym jeżdził wymażonym elegy. Więc już nie chce tej kasy za auto chociaż bardzo bym jej pragnoł ,ale najbardziej mi zależy na tym abyście mi uwierzyli i dali mi dalej grać na tym serwie . Prosze o zrozumienie !               
           
                                                                                                                                                                                                            Viru$

Offline

#2 2016-01-23 20:20:23

Erjest
RCON
Dołączył: 2016-01-18
Liczba postów: 21
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Odp: Viru$ zbanowany przez Erjest'a

Odbanowany.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wiktor - alfarun - emotkigames - 5a - malemotylko