OneLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-25 11:37:02

Trop
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-22
Liczba postów: 4
Windows 7Opera 34.0.2036.50

LPR

1. Nick: Trop
2. Co proponujesz: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
3. Opis: Frakcją SAMC nikt się nie zajmuje ,ale nie to skłoniło mnie do napisania tej propozycji. W rzeczywistości LPR ,a PR ma oddzielne stację ratunkowe. Tak też chce zrobić na serwerze. Na czym będzie polegać ta frakcja? Wtedy kiedy SAMC będzie niedostępne ,lub kiedy nie będzie drogi dojazdu karetką do poszkodowanego ,wysyłany będzie helikopter. Ułatwi to pracę służb ratowniczych.
4. Jezeli to nowa frakcja jakie ma dostać pojazdy?
- Raindance x2 (podmienione na: http://pl.addonscity.com/gtasa/gtasa_po … 5-lpr.html )
- Maverick x1
- Lewiatan x1
- Premier x2 (jako pojazd zarządu)

Odpowiem na parę pytań z góry:

P: Nie za dużo tych pojazdów?
Odp: Nie ,raindance będzie jako helikopter ogólno ratowniczy ,maverick i samochód premier będzie dla zarządu lub na większe akcję ,a lewiatan na akcję ,które będą się odbywać na wodzie.

P: Frakcja SAMC ma helikoptery po co to wgl?
Odp: Chcę odtworzyć rzeczywistość po za tym patrzcie na następną odpowiedż.

P: Sama Frakcja SAMC przecież wystarczy...?
Odp: Wczoraj to OSP i SAPD odwalało całą robotę ratowniczą podczas wypadków ,a SAMCów nawet chyba nie było.

P: Znasz się wogóle na tym czymś?
Odp: Nie raz byłem ratownikiem na serwerach ,helikoptery potrafię prowadzić (gram w GTA od 5 lat) i z przyjemnością przyjmę posadę dyrektora..

P: Co z rekrutacjami?
Odp: Rekrutacje odbędą się kiedy tylko ,będzie brakować ratowników. Na start zamierzam przyjąć ok. 5 aktywnych ratowników i ich przeszkolić.

Jeśli macie nadal jakieś wątpliwości postaram się je wam "rozwiać".

Ostatnio edytowany przez Trop (2016-01-25 11:39:11)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zsatena - same-talenty - silenthill - filmhd - maleimpresje