OneLife!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-25 13:52:16

Demic
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-20
Liczba postów: 5
WindowsSafari 537

Podanie na moderatora . Demic

Wiek:16lat
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Miły , pomocny , zawsze dąży do celu
Od jak dawna grasz na OneLife? Dwa tygodnie
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak np great life bylem moderatorem spełniałem obowiązki które do mnie należaly , pomagalem graczom .
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie
Twoje ulubione eventy: Nie spotkałem się jeszcze z żadnym ;(
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Np zabawa w chowanego . W danym interioze chowaja sie osoby . Jedna osoba szuka i ma np bron (minigun) gdy zabije wszystkie osoby to ostatnia która byla zabita wygrywa.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? W tygodniu od godziny 14,15 do 23,24
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Kiedy moge zdaza mi sie np co godzinke moze pół.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Mumble ,  team speak , gg , fb , skype
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Żadne bo nie mialem z tym stycznosci.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Rozumiem wiele rzeczy  . Obsluga w pelni panelu moderatora. Umiem pisac skrypty , dobrze mapuję (dopracowane projekty do ostatniego pixela, moge wplacac skladke co tydzien 20-100zl  na potrzeby servera czy inne sprawy związane z nim oczywiscie  to nie to ze chcem was przekupic ale czasem przyda sie pare groszy na oplaty czy cos w tym stylu . Pozdrawiam Demic [sred])

Offline

#2 2016-01-25 15:12:35

AbduL01
Użytkownik
Skąd: Kozienice
Dołączył: 2016-01-20
Liczba postów: 23
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Podanie na moderatora . Demic

Rekrutacja na moderatora jest zamknięta. [sred])

Offline

#3 2016-01-25 16:56:49

Demic
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-20
Liczba postów: 5
WindowsSafari 537

Odp: Podanie na moderatora . Demic

Wiem ale napisalem bo moze sie zalapie xD [sred])

Offline

#4 2016-01-25 19:01:32

Dzony
Moderator
Dołączył: 2016-01-19
Liczba postów: 24
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

Odp: Podanie na moderatora . Demic

Proszę zamknąc wątek!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
alfarun - jestgadanko - 5a - emotkigames - bravemu